معرفی خدمات مرکز پرستاری نوین

 

مرکز پرستاری نوین ارائه دهنده کلیه خدمات پزشکی پرستاری در منزل و یا محل کار شما می باشد و با استفاده از تجربه و توان تخصصی برترین پزشکان و پرستاران کشور خدمات ذیل را ارایه می نماید.

۱) ویزیت پرشک در منزل

۲) خدمات پرستاری در منزل

۳) خدمات درمانی و پاراکلینیکی

۴) خدمات مراقبتی در منزل و بیمارستان

۵) خدمات پرستاری در منزل و بیمارستان

۶) اجاره تجهیزات پزشکی

۷) فروش تجهیزات پزشکی

۸) پرستاری و مراقبت از سالمندان در منزل

۹) مراقبت از کودکان در منزل

 

مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل نوین در سال ۱۳۸۹ تأسیس گردیده و ارائه دهنده خدمات مشاوره ای و پرستاری از بیماران، سالمندان و کودکان در منزل و بیمارستان می باشد. این مرکز با بهره گیری از نیروهای متخصص ، باتجربه ، متعهد و دلسوز توانسته در این مدت مسیرپیشرفت و ارتقای کیفیت خدمات خود را به سرعت طی نماید.

نظارت دقیق ، پیگیری مداوم و مدیریت پاسخگو و همچنین استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و تجربی در زمینه های مربوطه سبب شده که این مرکز به عنوان یکی از پیشروترین مراکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل در سطح ایران مطرح گردد و دریافت جایزه شایستگی مدیریت اتحادیه اروپا (EBCL) که معتبرترین مدرک مدیریتی در سطح جهان می باشد ، دریافت شهرت برند سوئیس ، معرفی مرکز مشاوره پرستاری نمونه وزارت بهداشت در سال ۱۳۹۴ و… اثبات هایی محکم بر این مدعا است.

مرکز نوین توانمندی و تجربه انجام فعالیت های مراقبتی از سطوح اولیه مانند نگهداری از کودک و سالمند ، تا بالاترین سطوح خدمات ویژه پرستاری مانند ایجاد یک ICU کامل در منزل را دارا می باشد.این مرکز بطور ۲۴ ساعته پاسخگوی نیازمندی هموطنان عزیز بوده و از سیستم پشتیبانی گسترده و تخصصی مانند پزشک انکال ، پزشکان متخصص و فوق تخصص ، توانبخشی ، امور درمان ، فروش و اجاره تجهیزات برخوردار می باشد.

در حال حاضر این مرکز طرف قرارداد با بیمارستانهای خصوصی و دولتی ( بیمارستان مسیح دانشوری ، بیمارستان دی و…) سازمان های دولتی وخصوصی بوده و آماده ارائه خدمت در زمینه فعالیت های مرتبط با سایر نهادها و ارگان های متقاضی می باشد.